Skip to main content

Biznis Raňajky Poprad vznikli len v apríli 2022, no napriek tomu máme za sebou už tretiu epizódu tohto čoraz populárnejšieho podujatia. Nás organizátorov veľmi teší, že viacero účastníkov si k nám už našlo cestu samo, napriek tomu, že projekt zatiaľ nijako nepromujeme 🙂

Júnové vydanie sa uskutočnilo 2.6.2022 tradične v priestoroch Coworkingu Poprad, ktorý je spolu so spoločnosťami TatraLab, Realvea, Dizajn & IT a Luminary organizátorom a stálym partnerom podujatia. O gastro zložku sa nám tentokrát so svojimi vynikajúcimi službami postarala Palacinkáreň u Priateľov Poprad.

Našim v poradí už tretím rečníkom bol tentokrát Tomáš Maník – expert na zdravý a výživný pohyb, špecialista na prácu s deťmi a manažér popradskej pobočky projektu Skill Lab. Svojou charizmou a skvelým rečníckym prejavom vniesol do svojej prednášky uvoľnenú a inšpiratívnu atmosféru. S účastníkmi sa podelil o svoje skúsenosti, ktoré nadobudol na svojej, už vyše 13-ročnej ceste podnikaním a projektovým manažmentom.

Tomáš priniesol veľmi hodnotné informácie a poznatky z oblastí, akými sú budovanie osobnej značky, tvorba produktu a zdravej cenotvorby, ako aj škálovanie biznisu a expanzia. Pridanou hodnotou bolo vyžrebovanie jedného z podnikateľov, ktorému venoval osobný tréning vo svojej telocvični. Sme veľmi radi, že tradícia, ktorú rozbehol na druhom vydaní Biznis Raňajok Poprad Erik Ševčík pokračuje, a že sú naši rečníci ochotní venovať do žrebovania aj svoje produkty. Okrem hodnotných informácií, inšpirácie, skvelých kontaktov a samozrejme aj dobrého jedla, si tak vždy jeden šťastlivec môže so sebou odniesť aj milý darček.

Ak ste tretie vydanie Biznis Raňajok Poprad nestihli, Tomášovu prednášku si môžete pozrieť v nasledujúcom videoblogu alebo vypočuť cestou v aute aj v našom podcaste.

Po Tomášovej skvelej prednáške sa program posunul do našej tradičnej interakcie, ktorú si účastníci veľmi obľúbili a sami ju čoraz viac vyhľadávajú. Je to pre nás veľká satisfakcia, pretože práve o kvalitnú interakciu pri osobnom rozhovore podnikateľov nám primárne ide. Potenciál tejto spoločnosti je veľký a boli by sme veľmi radi, ak by ste si práve vy – podnikatelia, odniesli z nášho podujatia čo najviac kvalitných kontaktov, partnerstiev a možno aj konkrétnych spoločných biznisov 🙂

Aby sa nám toto podujatie pre vás darilo rozvíjať aj naďalej, radi by sme vás poprosili o zdieľanie tohto blogu na vašich sociálnych profiloch alebo ešte lepšie, slovným odporučením vašim známym, pre ktorých by Biznis Raňajky Poprad mohli byť prínosom. A ak ste na našom podujatí zatiaľ ešte neboli, radi vás na najbližšom vydaní privítame. Získate tak prístup k veľkej databáze jedinečných kontaktov (samozrejme s ohľadom na všetky pravidlá GDPR), nové nápady a chuť do práce.

Zároveň by sme vás už dnes radi pozvali na ďalšie vydanie, ktoré sa uskutoční 7. júla 2022. O téme a rečníkovi vás budeme včas informovať, no svoje miesta si môžete zabezpečiť už dnes. Napíšte nám na náš mail info@biznisranajky.sk alebo zavolajte priamo nášmu Marošovi na +421 908 324 847. Pripomíname, že kapacita bude naďalej obmedzená na maximálne 20 účastníkov, aby sme vám dokázali zabezpečiť kvalitnejšiu interakciu. O to skôr sa však miesta môžu minúť, preto s prihlasovaním veľmi neotáľajte! 🙂

Celú fotogalériu z tretej epizódy Biznis Raňajok Poprad nájdete na tomto linku. 

Tešíme sa na ďalšie milé stretnutia a dovtedy dovidenia!