Skip to main content

Pri príležitosti Biznis raňajok, ktoré sa konali 30. marca v Coworking Poprad, sme mali tú česť privítať architekta Jozefa Králika. Spolu so svojou manželkou Dariou, interiérovou dizajnérkou, založili ateliér KRALIK.Partners, kde kombinujú svoje talenty a vytvárajú jedinečné priestory, ktoré odrážajú jedinečné príbehy svojich klientov.

Jozef nám predstavil svoje motto, ktoré nás všetkých inšpirovalo: “Práca dizajnéra je poslanie prinášať ľuďom radosť z priestoru. Je to prepojenie umenia s technológiou a ľudskosťou. Vytvárame nové mestá, ulice, domy, priestory, pričom za každým projektom stojí jedinečný príbeh ľudí a priestoru.”

Po ukončení štúdia sa manželia Králikovci presťahovali do Dubaja, kde sa stretávali s náročnými klientmi a boli vystavení požiadavkám, ktoré ich naučili, ako dosiahnuť dokonalý zážitok pre klienta. Práve tieto skúsenosti ich inšpirovali priniesť tento koncept na Slovensko.

Králikovci vyzdvihujú koncept “Dokonalého zážitku”, ktorý zahŕňa

  • kvalitný produkt,
  • mimozmyslové vnímanie (ako vystupujete, ako sa prezentujete, ako kvalitný je váš web, logo, brand či vizitky),
  • pochopenie klienta (empatia),
  • dodržiavanie dohôd a termínov,
  • kvalitná prezentácia.

Zdôrazňujú, že investovanie do kvalitnej prezentácie je kľúčové, pretože zlá prezentácia môže za 15 minút zničiť to, na čom ste pracovali 3 mesiace.

Biznis raňajky s Jozefom Králikom boli plné inšpirácie. Jeho prístup k práci, kreativite a záväzok k dosiahnutiu dokonalého zážitku pre klienta je skutočne inšpirujúci.

Na záver by sme radi vyzvali všetkých podnikateľov s inovatívnymi myšlienkami, aby sa pridali k nám v Coworking Poprad. Sme centrom inovácií a našou misiou je podporovať každého, kto má túžbu priniesť nové a svieže nápady do sveta podnikania, kultúry, či spoločnosti ako takej. Pripojte sa k nám a staňte sa súčasťou našej komunity inovátorov.